Головна Розклад занять Про нас Практикуючі
аніматори
Афіша Контакти
Фото Відео


Студія аніматорів «Тимошка»

     Звичайно, аніматор - це людина, яка приносить відчуття святковості на будь-який захід. Але варто пам'ятати, що це свято найперше для аудиторії, а для ведучого - це справжня професія, яка стає частиною його життя. Це досить не проста робота, нагорода за яку - щирі дитячі усмішки. Для комплексного опанування психології дитячого свята, наші студійні заняття проходять у невеликих ранкових та вечірніх групах, що забеспечує високу їх продуктивність.

     Наразі слово «аніматор» має подвійне значення. Це або мультиплікатор, або ведучий святкового заходу, той, хто лише своєю присутністюможе з нічого створити феєрину шоу-програму. Ми ж поговоримо про останніх. У перекладі з латині anima - це душа, тобто аніматор - людина-актор, яка віддає душу своєму персонажу, майстер імпровізації. Для своєї травестії та створення святкової атмосфери він використовує яскраві костюми, різноманітний реквізит та музичне оформлення. Та усе це потребує опанування і практичних навичок.

     Щоб стати хорошим аніматором, достатьньо мати особисту мотивацію і цікавість до пізнання не лише акторського світу із середини, але і світу маленьких глядачів: навчитися подавати свого персонажа так, щоб він був центром уваги протягом всього свята. Адже аніматор це також хороший психолог. Він повинен вміти зібрати навколо себе компанію і запропонувати їй такі розваги, яким буде радіти кожен учасник. Смішні клоуни, персонажі улюблених мультфільмів і кінофільмів - аніматор повинен вміти перевтілюватися і знаходити підхід навіть до малят, що, зазвичай, найважче.
Студія аніматорів «Тимошка»Звезда троещины, Зірка троєщини